З 13 по 19 вересня у нашій школі було проведено низку заходів з нагоди Всеукраїнського Олімпійського тижня. Серед них, такі:
-спортивне свято «Веселі старти»;
-виставка спортивних нагород школярів;
-мотиваційні уроки за участі батьків-спортсменів;
-уроки ознайомлення з Олімпійською символікою та історією Олімпійських ігор;
-спортивні заняття з метою ознайомлення з Олімпійськими видами спорту;
-уроки-презентації улюблених видів спорту;
-виховний захід «Спортсмени-олімпійці моєї країни».
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходів.
Бажаємо нашим спортсменам нових перемог!






