Image
Image

«Пригоди з Колобком»
27 жовтня в СПШ N32 СМР відбулося музична розвага «Пригоди з Колобком». На розвазі вихованці групи раннього віку Грайлики допомогли Колобку та його друзям співати, танцювати, збирати морквинки. Колобок, як головний герой свята, не залишив малюків без гостинців і подарував кожному яблучко. Свято пройшло весело та яскраво. Всі малята отримали купу емоцій та гарний настрій на весь день. 

 

https://drive.google.com/file/d/1i3p6Se5FDRU1GbZ6Y37Si3toJ-VeXeBv/view?usp=share_link

Новорічне свято
Новорічне свято – це неймовірна подорож у казковий світ веселощів та пригод, а ще солодких подарунків від Діда Мороза. Сьогодні малята нашого закладу зазирнули в новорічну казку та отримали незабутні враження.
Музична розвага
Гра з кубиками породжує багато цінних «проблем» і задач, які необхідно вирішувати й розв'язувати у процесі реалізації сценарію гри. Як нам збалансувати конструкцію? Наскільки високою ми можемо зробити цю башту? Чи можемо ми побудувати замок? До того ж, маючи справу з різноманітними формами й розмірами ігрових блоків, діти дізнаються про деякі базові математичні поняття: великий, маленький, один, багато.
Аплікація «різдвяні ангелочки»
Розвага фізкультурна «пригоди зі Сніговичком»
Зимова прогулянка – просто  клас!
День святого Миколая у малят
До цього свята малюки готувалися заздалегідь: вчили вірші, співаночки, рухливі ігри. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Окрасою свята став прихід Святого Миколая, якого з нетерпінням чекали діти. І звичайно він прийшов не з пустими руками. Миколай  приніс солодощі для дітвори,   та побажав  їм бути  здоровими, добрими  та терплячими, і чекати його на наступний рік.
Прикрашаємо ялинку за допомогою камінців Марбл
В гостях у поросяток  - порушення права на житло.
Заняття: «Я дитина і я маю право». Створення квітки прав дитини за допомогою долоньок.
День української хустки
Кожна нація, кожен народ, мають свої традиції, звичаї, обряди та свята, становлення яких відбуваються протягом багатьох століть.
   Добрі традиції не повинні зникати, і саме від нас, батьків та вихователів, залежить, чи збережемо їх, чи зможемо передати наступним поколінням. Тому завдання педагогічного колективу спрямоване на те, щоб познайомити малюків з національними традиціями: навчити поважати і шанувати пам’ять предків; виховати шанобливе ставлення до свого  коріння; розвинути інтерес до української народної спадщини шляхом систематичного і цілеспрямованого залучення дітей до витоків народної культури.
 Хустка – це життя… Вона пам’ять роду, його святиня.  Хустка - це оберіг жінки, бо оберігає її від усього злого. Хустка здавна відігравала магічну роль. Без минулого немає майбутнього.  Ми – українці – маємо пам’ятати нашу історію, звичаї, берегти їх і шанувати. І нехай хустка, як оберіг, зігріває наші душі й живе вічно, як наша невмируща Україна.
Ми українці — велика родина,
Мова і пісня у нас солов’їна!
Квітне в садочку червона калина,
Рідна земля для нас всіх —
Малювання «Лелека»
— Лелеко, лелеко!
До осені далеко?
— Як замовкнуть жаби.
Як померзнуть баби.
Тоді осінь настане,—
Мені їсти не стане,
Полечу в інший край,
На той рік дожидай!
Image
WPPB Image Addons
«Горіщки для білочки»
Хвіст трубою, спритні ніжки –
Плиг із гілки на сучок!
Носить білочка горішки
В золотий свій сундучок.
В неї очі, мов горішки,
Кожушинка хутряна,
Гострі вушка, наче ріжки,
У дуплі живе вона.
Аплікація «Світлофор»
Фарби осені.Золотий розсип, золото осені, осінні квіти – це все про чорнобривців. Сьогодні ми з малятами розглядали чорнобривці , і як красиво вони виглядають на клумбі, і близько бордюрів. Їхній духмяний насичений запах асоціюється з рідною домівкою, мамою.
Збережемо планету земля разом!
"Музика - це мова почуттів. Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику й діставати насолоду від неї".
Музика для малюка - чарівний світ радісних почуттів і переживань. Наші малята обожнюють заняття з музики. Вони із задоволенням грають на музичних дзвониках та горішках.